Epson L850 ve Bitmeyen Kartuş Sistemi
 

Epson L850, son derece muvaffakiyetli bir model. Bilhassa resim işleri ile uğraşan kişilerin çok daha yakından incelemesi gerekir. All in One yazıcı arayan tüm kullanıcılara yakından hitap eden Epson L850, oldukça başarılı bir model. Epson L850, All in One özellikte olan bir yazıcıdır. Baskı, tarama ve kopyalama işlemlerini yere getiren yazıcı, bu arada fotoğraf baskısı ile ilgili da oldukça iyi. Epson markasının mürekkep tanklı yazıcılar grubunda yer alan L850’nin kartuş tankı hemen aletin yan bölümünde bulunuyor. Boyut olarak yazıcının klasik modellere göre biraz daha büyük olduğunu söylemek gerek. Bu nedenle büronuzda veyahut masanızda onun için geniş bir yer ayırmalısınız.

 

Kağıt tepsi kapasitesi 100 adet olan yazıcı 50 sayfaya kadar da kağıt çıkış kapasitesine sahiptir. Böylelikle çıktılarınızı çevreden toplamak zorunda kalmazsınız. Üzerinde küçük bir ekranı bulunan Epson L850, renkli ekranı ile oldukça net bir görüntü sunmaktadır. Türkçe menüsü sayesinde istediğiniz tüm ayarları kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Ancak ekran dokunmatik özellikte değil. Ekranın alt bölümünde bir tarafta microSD yolu diğer tarafta ise USB irtibatı bulunmaktadır. Bu iki irtibat kullanılarak hem microSD kart hem de USB aletinizde yer alan verileri görüntüleyebilir ve bunların çıktılarını alabilirsiniz. Kullanımı son derece kolay olan ve yüksek çözünürlüğe sahip baskı çözümleri sunan Epson L850 yazıcıyı Bitmeyen Kartuş’tan alabilirsiniz.

 

 
- Bu yazıcı ile birlikte orijinal Epson mürekkepleri yerine Photoink marka mürekkepler gönderilmektedir. Photoink Mürekepler Orjinal Mürekkeplere En Yakın Markadır.Lütfen buna dikkat ediniz.
 
EPSON L850

A4 ITS FOTOĞRAF YAZICISI İLE FOTOĞRAFLARI HAFIZA KARTLARINDAN VEYA DOĞRUDAN PİCTBRİDGE KULLANAN KAMERALARDAN, EPSON KALİTESİNDE VE DÜŞÜK MALİYETLİ OLARAK KOLAYCA YAZDIRABİLİRSİNİZ. ETKİNLİKLERDE YA DA STÜDYODA YAZICI KULLANAN FOTOĞRAFÇILAR İÇİN İDEAL OLAN L850, TARAYICI, LCD EKRANI VE CD/DVD BASKISI GİBİ DAHA GELİŞMİŞ FONKSİYONLARLA BİRLİKTE GÜVENİLİR VE YÜKSEK KALİTELİ FOTOĞRAF BASKISI SUNAR.

ULTRA DÜŞÜK MALİYETLİ BASKI

 

L850 uygun fiyatlı baskı ve baskı başına düşük maliyet sağlar. Her bir mürekkep şişesi seti, 1.800 adede kadar 15x10 cm boyutlarında1 fotoğraf baskısı ile fotoğraf başına ultra düşük maliyete sahiptir.

Kullanımı kolay ve güvenilir
Sorunsuz kurulum ve güvenilir baskıyla verimliliği arttırın ve arızalardan kaynaklanan zaman sürelerini azaltın. Hedefe yönelik mürekkep tankı, yazıcıyla tam entegredir, böylece genellikle orijinal olmayan dolumlardan ve başka marka mürekkep tankı sistemlerinden kaynaklanan karmaşıklık veya sorunlar söz konusu olmadan güvenilir renkli baskının keyfini çıkarabilirsiniz. Epson orijinal mürekkep şişeleri, açıklayıcı etiketleri ve damlatmayan nozülleri ile mürekkep tankının doldurulmasını kolaylaştırır. 70 ml'lik mürekkep tanklarına ve 24 ay garantiye sahip L850 ile rahat edebilir ve gerektiğinde yardım alabilirsiniz. 6,9 cm boyutundaki LCD ekranı, bilgisayar olmadan kolay ve rahat baskı ve tarama sağlar.

Epson kalitesinde baskı
Orijinal Epson mürekkep ve Epson Micro Piezo baskı kafası teknolojisinin kullanıldığı L850 baskı kalitesinde tutarlılık sağlar. 10x15 cm boyutunda bir fotoğraf için yaklaşık 12 saniyelik yüksek baskı hızı sayesinde2 baskı işlerini beklemeniz gerekmez.

TEMEL ÖZELLİKLER

 • Epson Kalitesi
 • Hedefe yönelik, doldurulabilir mürekkep tankı
 • İçiniz rahat olsun
 • Bilgisayarsız baskı
 • Hafıza kartlarından ve kameralardan baskı için LCD ekranı kullanabilirsiniz
 • Paranızın tam karşılığı
 • Baskı başına ultra düşük maliyet
 • Kullanıcı dostu
 • Basit ve sorunsuz kurulum
 • 3 in 1, 37 ppm, 1200dpi
 • Print with 5.760 dpi
 • Print on CD / DVD
 • Printing speed photo 12 Seconds
 • Refillable Ink Tank
 • PictBridge
 • High Capacity Ink
 • Print up to A4
 • Borderless Printing
 • Cost Effective
 • External ink tank
 • LCD
 

 

AVANTAJLARI;
*1 Sayfa Renkli Baskı Maliyeti 0,05 Kr ' tur.
*Bitmeyen Kartuş tankları Tam Dolu olarak gelmektedir.
*Bitmeyen Kartuş tankları ile yaklaşık 3.000 sayfa renkli baskı alabilirsiniz.
*Herhangi bir marka yazıcı aldığınızda;
3000 sayfa renkli çıktı almanız için yaklaşık 1.000-1.500 TL kartuş ücreti ödersiniz.
*Bitmeyen Kartuşlu yazıcıda 3.000 sayfa için sadece
6 Renk Photoink mürekkeplere sadece 60 TL ücret ödersiniz.
*Mükemmel Fotoğraf Çıktıları alabilirsiniz.
*Kesinlike çıktılarda Güneş ışığından ve Su'dan etkilenmez.
*Fotoğraf çıktılarında solmaz.
*Photoink Mürekkep uygun fiyat. 
 

TEKNOLOJİ

Baskı Yöntemi On-demand inkjet (Piezo electric)
Ağızlık yapılandırması 90 Nozzles Black, 90 Nozzles per Color
Asgari damlacık boyutu 1,5 pl, With Variable-Sized Droplet Technology
Mürekkep teknolojisi Dye Ink
Baskı çözünürlüğü 5.760 x 1.440 DPI
Kategori Consumer
Çok işlevli Print, Scan, Copy
 

BASKI

Baskı hızı ISO/IEC 24734 5 Pages/min Monochrome, 4,8 Pages/min Color
Baskı hızı 12 Seconds per 10 x 15 cm photo (Epson Premium Glossy Photo Paper), 38 Pages/min Color (plain paper 75 g/m²), 37 Pages/min Monochrome (plain paper 75 g/m²)
Renkler Black, Cyan, Light Cyan, Yellow, Magenta, Light Magenta
 

TARAMA

Tarama hızı siyah A4 300 DPI 1,6 msec/line
Tarama hızı renkli A4 300 DPI 4,6 msec/line
Tarama Çözünürlüğü 1.200 DPI x 2.400 DPI (Horizontal x Vertical)
Çıktı formatları JPEG, PDF
Tarayıcı Türü Contact image sensor (CIS)
 

KAĞIT / MALZEME KULLANIMI

Kağıt tepsisi sayısı 1
Kağıt Formatları A4, A5, A6, B5, C6 (Envelope), DL (Envelope), No. 10 (Envelope), Letter, 9 x 13 cm, 10 x 15 cm, 13 x 18 cm, 13 x 20 cm, 20 x 25 cm, 100 x 148 mm, 16:9, Legal
Çift taraflı Manual
Baskı Marjı 0 mm top, 0 mm right, 0 mm bottom, 0 mm left (Wherever margin is defined. Otherwise 3mm top, left, right, bottom.)
Kağıt çıkış tepsisinin kapasitesi 50 Sheets
Kağıt tepsisi kapasitesi 100 Sheets Standard, 100 Sheets Maximum, 20 Photo Sheets
Ortam İşleme Borderless print, CD/DVD print
 

GENEL

Enerji tüketimi 5,3 Watt (ready), 0,4 Watt (Power off), ENERGY STAR® qualified all-in-one, 12 Watt (standalone copying, ISO/IEC 24712 pattern), 1,6 Watt (sleep mode)
Besleme Voltajı AC 100 V - 240 V,50 Hz - 60 Hz
Ürün boyutları 542‎ x 386 x 196 mm (Width x Depth x Height)
Ürün ağırlığı 9,1 kg
Gürültü düzeyi 5,1 B (A) with Epson Premium Glossy Photo Paper / Photo RPM mode - 37 dB (A) with Epson Premium Glossy Photo Paper / Photo RPM mode
Uyumlu İşletim Sistemleri Mac OS 10.7.x, Mac OS 10.8.x, Mac OS 10.9.x, Mac OS X 10.6.8 or later, Windows 7, Windows 8, Windows 8.1, Windows Vista, Windows XP, XP Professional x64 Edition
Dahil edilen Yazılım Epson Easy Photo Print, Epson Scan
Teslimat içeriği 6 x 70ml individual ink bottles (Bk,C,Y,M,Lc,LM), Driver and utilities (CD), Main unit, Power cable, Setup guide
 

DİĞER İŞLEVLER

LCD ekran Type: Color, Touch-panel, Diagonal: 6,9 cm
Bellek kartları MagicGate Memory Stick, Memory Stick, Memory Stick PRO, SD, SDHC, SDXC, MagicGate Memory Stick Duo*, Memory Stick Duo*, Memory Stick Micro M2*, Memory Stick PRO Duo*, Memory Stick PRO-HG Duo*, MicroSD*, MicroSDHC*, MicroSDXC*, MiniSD*, MiniSDHC* (* Adaptor required, not supplied in box)
 

Sipariş Ver


:

:

:

:

:
En fazla 500 karakter. 500 karakter kaldı.