Epson L810 ve Bitmeyen Kartuş Sistemi
 
 Epson L810 fotoğraf yazıcısı olarak da bilinmektedir. Fotoğrafları PictBridge kameralardan veyahut bellek kartlarından direkt olarak alabilen başarılı yazıcı yüksek kalite, düşük fiyat fırsatı sunar. Stüdyo veya etkinliklerde yazıcı kullanması şart olan fotoğrafçılar için son derece ideal olan Epson L810, CD/DVD baskı ve LCD ekranı gibi daha gelişmiş işlevler ile birlikte yüksek kaliteli ve emin fotoğraf baskısı sağlar. Epson L810 baskı başına düşük maliyet ve uygun ücretli baskı fırsatı tanır. Her bir mürekkep şişesi ile 1900 taneye kadar 15 x 10 santimetre boyutunda fotoğraf baskısıyla fotoğraf başına ekstra düşük maliyete sahiptir. Meselesiz şekilde heyetim ve güvenilir baskı verimliliği ile kaynak ve vakit kaybını en üye indirin. Hedefe yönelik olan mürekkep tankı yazıcıya tam entegre şekildedir. Böylelikle özgün olmayan ya da başka marka mürekkepler kaynaklı olarak mürekkep tankı sisteminde rastgele bir mesele yaratmadan güvenilir renkli baskının tadını çıkartın. Orijinal Epson mürekkep şişeleri, damlatmayan nozülleri ve izah edici yaftaları ile mürekkep tankının doldurulması son derece kolaydır. 2 sene garantiye ve 70 ml’lik mürekkep tanklarına sahip olan Epson L810 ile rahatça tüm işlerinizi halledebilirsiniz. Bilgisayar olmadan dahi 6,9 santimetre boyutundaki LCD ekranı ile rahat ve kolay baskı alabilirsiniz. Takriben 12 saniye içerisinde 10 x 15 santimetre boyutundaki fotoğraflarınızı basabilirsiniz. Bitmeyen Kartuş platformu üzerinden kredi kartı taksit avantajı ile hemen bu yazıcıyı satın alabilirsiniz.
 
 
- Bu yazıcı ile birlikte orijinal Epson mürekkepleri yerine Photoink marka mürekkepler gönderilmektedir. Photoink Mürekepler Orjinal Mürekkeplere En Yakın Markadır.Lütfen buna dikkat ediniz.
 
L810

A4 ITS fotoğraf yazıcısı, fotoğrafları hafıza kartlarından veya doğrudan PictBridge kullanan kameralardan, Epson kalitesinde ve düşük maliyetli olarak kolayca yazdırır. Etkinliklerde ya da stüdyoda yazıcı kullanan fotoğrafçılar için ideal olan L810, LCD ekranı ve CD/DVD baskısı gibi daha gelişmiş fonksiyonlarla birlikte güvenilir ve yüksek kaliteli fotoğraf baskısı sunar.

Ultra düşük maliyetli baskı
L810 uygun fiyatlı baskı ve baskı başına düşük maliyet sağlar. Her bir mürekkep şişesi seti, 1.800 adede kadar 15x10 cm boyutlarında1 fotoğraf baskısı ile fotoğraf başına ultra düşük maliyete sahiptir.

Kullanımı kolay ve güvenilir
Sorunsuz kurulum ve güvenilir baskıyla verimliliği arttırın ve arızalardan kaynaklanan zaman sürelerini azaltın. Hedefe yönelik mürekkep tankı, yazıcıyla tam entegredir, böylece genellikle orijinal olmayan dolumlardan ve başka marka mürekkep tankı sistemlerinden kaynaklanan karmaşıklık veya sorunlar söz konusu olmadan güvenilir renkli baskının keyfini çıkarabilirsiniz. Epson orijinal mürekkep şişeleri, açıklayıcı etiketleri ve damlatmayan nozülleri ile mürekkep tankının doldurulmasını kolaylaştırır. 70 ml'lik mürekkep tanklarına ve 24 ay garantiye sahip L810 ile rahat edebilir ve gerektiğinde yardım alabilirsiniz. 6,9 cm boyutundaki LCD ekranı, bilgisayar olmadan kolay ve rahat baskı sağlar.

Epson kalitesinde baskı
Orijinal Epson mürekkep ve Epson Micro Piezo baskı kafası teknolojisinin kullanıldığı L810 baskı kalitesinde tutarlılık sağlar. 10x15 cm boyutunda bir fotoğraf için yaklaşık 12 saniyelik yüksek baskı hızı sayesinde2 baskı işlerini beklemeniz gerekmez

AVANTAJLARI;
*1 Sayfa Renkli Baskı Maliyeti 0,05 Kr ' tur.
*Bitmeyen Kartuş tankları Tam Dolu olarak gelmektedir.
*Bitmeyen Kartuş tankları ile yaklaşık 3.000 sayfa renkli baskı alabilirsiniz.
*Herhangi bir marka yazıcı aldığınızda;
3000 sayfa renkli çıktı almanız için yaklaşık 1.000-1.500 TL kartuş ücreti ödersiniz.
*Bitmeyen Kartuşlu yazıcıda 3.000 sayfa için sadece
6 Renk Photoink mürekkeplere sadece 184 TL ücret ödersiniz.
*Mükemmel Fotoğraf Çıktıları alabilirsiniz.
*Kesinlike çıktılarda Güneş ışığından ve Su'dan etkilenmez.
*Fotoğraf çıktılarında solmaz.
*Photoink Mürekkep uygun fiyat. 
 

 

ÖZELLİKLER

Ürün özellikleri ve teknik özellikler önceden bildirimde bulunmaksızın değiştirilebilir

SKU C11CE32401
 

TEKNOLOJİ

Baskı Yöntemi On-demand inkjet (Piezo electric)
Ağızlık yapılandırması 90 Nozzles Black, 90 Nozzles per Color
Asgari damlacık boyutu 1,5 pl, With Variable-Sized Droplet Technology
Mürekkep teknolojisi Dye Ink
Baskı çözünürlüğü 5.760 x 1.440 DPI
Kategori Consumer
Çok işlevli Print
 

BASKI

Baskı hızı ISO/IEC 24734 5 Pages/min Monochrome, 4,8 Pages/min Color
Baskı hızı 12 Seconds per 10 x 15 cm photo (Epson Premium Glossy Photo Paper), 38 Pages/min Color (plain paper 75 g/m²), 37 Pages/min Monochrome (plain paper 75 g/m²)
Renkler Black, Cyan, Light Cyan, Yellow, Magenta, Light Magenta
 

KAĞIT / MALZEME KULLANIMI

Kağıt tepsisi sayısı 1
Kağıt Formatları A4, A5, A6, B5, C6 (Envelope), DL (Envelope), No. 10 (Envelope), Letter, 9 x 13 cm, 10 x 15 cm, 13 x 18 cm, 13 x 20 cm, 20 x 25 cm, 100 x 148 mm, 16:9, Legal
Çift taraflı Manual
Baskı Marjı 0 mm top, 0 mm right, 0 mm bottom, 0 mm left (Wherever margin is defined. Otherwise 3mm top, left, right, bottom.)
Kağıt çıkış tepsisinin kapasitesi 50 Sheets
Kağıt tepsisi kapasitesi 100 Sheets Standard, 100 Sheets Maximum, 20 Photo Sheets
Ortam İşleme Borderless print, CD/DVD print
 

GENEL

Enerji tüketimi 4,1 Watt (ready), 0,4 Watt (Power off), ENERGY STAR® qualified all-in-one, 1,6 Watt (sleep mode), 14 Watt (printing)
Besleme Voltajı AC 100 V - 240 V,50 Hz - 60 Hz
Ürün boyutları 542‎ x 386 x 196 mm (Width x Depth x Height)
Ürün ağırlığı 8,2 kg
Gürültü düzeyi 5,1 B (A) with Epson Premium Glossy Photo Paper / Photo RPM mode - 37 dB (A) with Epson Premium Glossy Photo Paper / Photo RPM mode
Uyumlu İşletim Sistemleri Mac OS 10.7.x, Mac OS 10.8.x, Mac OS 10.9.x, Mac OS X 10.6.8 or later, Windows 7, Windows 8, Windows 8.1, Windows Vista, Windows XP, XP Professional x64 Edition
Dahil edilen Yazılım Epson Easy Photo Print
Teslimat içeriği 6 x 70ml individual ink bottles (Bk,C,Y,M,Lc,LM), Driver and utilities (CD), Main unit, Power cable, Setup guide
 

DİĞER İŞLEVLER

LCD ekran Type: Color, Touch-panel, Diagonal: 6,9 cm
Bellek kartları SDXC, SDHC, SD, Memory Stick PRO, Memory Stick, MagicGate Memory Stick, MiniSDHC*, MiniSD*, MicroSDXC*, MicroSDHC*, MicroSD*, Memory Stick PRO-HG Duo*, Memory Stick PRO Duo*, Memory Stick Micro M2*, Memory Stick Duo*, MagicGate Memory Stick Duo* (* Adaptor required, not supplied in box)
 

Sipariş Ver


:

:

:

:

:
En fazla 500 karakter. 500 karakter kaldı.